Salg og logistik

Henning Priess
Direktør (indehaver)
Salg/marketing, business development
E-mail: henning@aquapri.dk
Mobil: +45 22 43 12 80

Anne Mette Arp2

Anne-Mette Arp
Salg
Ørred, ørredkaviar, sandart
E-mail: anne-mette@aquapri.dk
Tlf.: +45 47 76 00 16
Mobil: +45 40 15 51 25

Bertel Ulv
Salg
Sandart, fersk fisk
E-mail: bertel@aquapri.dk
Tlf.: +45 47 76 10 75
Mobil: +45 21 68 46 65

Morten Holm
Salg
Sandart, ørredkaviar
E-mail: morten.holm@aquapri.dk
Tlf.: +45 47 76 00 10
Mobil: +45 23 72 31 69

 

Photo not available

Søren Stentoft-Nielsen
Salg
ål, stenbiderrogn
E-mail: soren.stentoft@aquapri.dk
Tlf.: +45 47 76 00 13
Mobil: +45 40 14 38 16


Nels Priess marts 2013

Nels Priess
Administrerende direktør
Ål, distribution og salg
E-mail: nels@aquapri.dk
Tlf.: +45 47 76 00 40
Mobil: +45 21 24 05 04

Pierre Nielsen

Pierre Nielsen
Regnskab, logistik
.
E-mail: pierre.nielsen@aquapri.dk
Tlf.: +45 47 76 00 20